| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Cutiuta cu minuni de la oriflame ce poate face? E buna pentru cosuri sau unghi?thinking la altceva nu o pot folosi numai daca e buna la una din astea sau pentru decolteu... dati-mi exemple pentru ce o pot folosi daca e o "cutiuta cu minuni" tongue

Răspuns Câştigător
| Minnie a răspuns:

E numita cutiuta cu minuni impropriu. Se foloseste la "inmuierea" si catifelarea pielii din zonele cu probleme: calcaie, coate si iarna, pe buze. Se foloseste strict pentru pielea uscata.

| TheSebiSibi a răspuns (pentru Minnie):

E buna pentru cosuri?

2 răspunsuri:
| iamyours95 a răspuns:

Cutiuta cu minuni e buna pentru zonele cu crapaturi sau piele uscata. eu ma dau si la cosuri si e buna, trec mai repede.