| Iabadabahu a întrebat:

Hei ^.^. Sunt clasa a 8a si nu pot sa ma decid incotro sa o iau. Nu stiu ce liceu sau asa ceva, stiu doar ca vreau la stiinte sociale. Am gasit niste licee, si as vrea sa imi dati o parere :d, va rog. Si da puteam sa caut pe net blabla, dar mai bine e o parere a unor persoane care cunosc acele licee sau macar o idee ^.^. Deci sa incep : CONSTANTIN BRÂNCOVEANU; LUCIAN BLAGA; MIHAIL SADOVEANU; COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN; NICHITA STĂNESCU; MARIN PREDA; MIRCEA ELIADE ( In special Mircea Eliade, dar as vrea niste pareri aprox. despre toate ). Multumesc din suflet :*, fundita :d.

P.S : Bucuresti.

1 răspuns:
| SmartLie a răspuns:

Lucian Blaga happy Eu acolo o sa ma duc doar ca Targu Mures happy