| vreauuncont a întrebat:

Hei, sunt noua aici. Sper sa primesc raspunsuri bune. Imi place de un baiat. E cu 2 ani mai mare decat mine. Pana acum vreo 2 zile vorbeam fosrte mult si de parca ne cunosteam de o viata. Acum nu stiu de ce uneori nu imi raspunde la telefon dar altor persoane le raspunde si am impresia ca ma evitastraight face. Imi place atat de mult de el. Si suntem la licee diferite. A venit din cand in cand sa ma duca acasa dar nu a fost cine stie ce...As vrea sa il pot imbratisa macar dar imi e frica sa nu ma evite si mai tare. Repet, imi place enorm de mult de el si oricat as vrea sa imi bag in cap ca sunt si altii baieti care poate ma merita nu pot. Eu ma gandesc tot la el. Si nu stiu cum sa fac. Nu o sa ii zic ca il plac pentru ca iar imi e frica sa nu ma evite.sunt intr-o situatie foarte dificila. Eu asa cred. Si imi place asa mult de elcrying.

Răspuns Câştigător
| BlackMan a răspuns:

Toti baietii sunt la fel obisnuieste-testraight face

Scuze dar asa e fie ca arata fie ca nu arata fie ca gandesc fie ca nu gandesc.[Una mai frumoasa. si te uitaoh go on. nu te mai indragostii. sau daca da ai grija de ce persoana.] Sa nu ramai cu inima franta.
Poate te-am ajutat. e posibil sa fi gasit alta fata mai noua si mai intereseanta.:\

2 răspunsuri:
| TabooR a răspuns:

Pai incearca sa-l intrebi daca este suparat pe tine cu prima ocazie. Iar incearca sa-i arati ca il placi spune-i ca arata foarte bine, bla bla ca este genul tau, si el isi va da seama. Daca el nu face primul pas fal u si spune-i direct, cred ca lui i este rusine sa-ti spuna asta se teme din acelasi motiv ca si tine sa nu il eviti!

| AlexSadik a răspuns:

Eu cred ca ai dreptate