| Nana30 a întrebat:

Hei...Sunt unele pagini pe facebook, la care daca vreau sa distribui trebuie sa scriu un fel de cod...sa dau la TRIMITE si apoi se poate distribui. De ce? Se poate intampla ceva cu contul meu? :\

2 răspunsuri:
| mont a răspuns:

E o protectie anti-flood, adica impotriva programelor care sa faca actiuni automate pe facebook. Nu se va intampla nimic cu contul tau atata timp cat nu incalci regulamentul.

| timeOUT a răspuns:

NU, sunt anumite pagini disperate dupa asa ceva. EX. pentru a vedea ...pres like and share
genuri de astea penibile, prin care incarca sa isi faca reclama,
sper ca te-am ajutat