| Anonima26 a întrebat:

Hei, știu ca nu o sa sune prea frumos ce o sa zic dar acum aproximativ o lună a murit o vecină de a mea și am mers la biserică și așa preotul era cu un dascăl tinerel, foarte frumos mi-a plăcut, ne-am zâmbit în continuu și mi-a făcut cu ochiul, în fine, am mers și a doua zi și la fel, astăzi, când a venit preotul de boboteaza a venit cu el, și când a intrat în casa a făcut o facă gen ce faci tu aici foarte surprins și a început sa zâmbească iar, după ce au plecat mama mi-a zis ca se cam uita insistent după mine.

Chiar îmi place, nu știu, ma face sa ma simt ca un copil fericit, nu pot sa ma gândesc la altceva decât la zâmbetul lui.

Ce ar trebui să fac? Să ma bag în seama cu el? Ce sa ii zic și cum?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Preotul ca sa fie preot trebuie sa fie casatorit. Daca este un preot asa muieratic cum face cu nevasta-sa va face si cu tine. Lasa-l si gaseste unul normal.

| SofiaAbigail a răspuns (pentru Salontanul):

E serioasa intrebarea?

| Salontanul a răspuns (pentru SofiaAbigail):

Si de ce ma intrebi pe mine? Intreab-o pe ea.

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Daca el nu intra in vorba cu tine..intra tu.Ca in ziua de azi asa se face. Daca nu risti sa fii nefericita.Lupta pentru ce iti place!