| Miru96 a întrebat:

Hei. Tocmai m-am tuns bob clasic si nu-mi sta deloc bine. Puteti sa imi dati cateva sfaturi cu ce sa ma imbrac sau ce accesorii sa port ca sa se schimbe cat de cat din look? big grin Dau funda.winking

Răspuns Câştigător
| cristina_6005 a răspuns:

Se intampla si la case mai mari. In principiu, incearca sa porti o bentita, am mai vazut la unele fete si cate o esarfa subtire legata drept bentita, si cu capetele esarfei facute fie funda, fie lasate liber, pe spate. Fixativul si peria sunt prietenele tale in momentul asta. Poti incerca clamite mici, floricele.in principiu orice iti place tie. Cat de scurt e tuns? Daca e bob mediu, e usor de accesorizat. Chiar si cel scurt merge, dar ai nevoie de ceva imaginatie. Daca ti se da voie la scoala, si sunt si ai tai de acord, poti incerca suvite colorate facute cu fixativ colorat (se duce culoarea la prima spalare, e in jur de 8 lei un tub).

1 răspuns:
| Miru96 explică:

E bob intre urechi si umeri, deci e destul de scurt.
Ar fi buna sugestia cu bentita, dar daca ai putea sa imi dai o imagine, ar fi super! Multumesc mult!:*