| Condrea_Elmira_1997 a întrebat:

Buna am 14 ani si am 1m72 sunt ft slabuta pentru a avea picioare cit de cit grasute trebuie sa port sorti sub buci... puteti sa-mi dati ceva sfaturi cum sa ma imbrac ce tipuri stiluri mi s-ar potrivi, mersi anticipat

3 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

Ce sa porti sub buci ma?

| 21ndstillachild a răspuns:

Bucirolling on the floor

| kyjonopsy a răspuns:

Si eu sunt slaba si o sa fac acum. poti sa te imbraci cu tot ce vrei. cica la fetele slabe le sta bine cu aproximativ tot.nu cred ca poti pacali pe nimeni. daca ai picioarele drepte poti purta fuste scurte.si nu stiu ce sa mai zic.depinde si daca ai sani mari sau mici.sau cum ai soldurile. fundul. dupa detalii ca astea pot sa-ti spun ce stil iti vine bine.asa.nu stiu mai ult de ata.scuze!