| soricori a întrebat:

Aceasta intrebare o adresez mai mult pentru fete.
Daca nu ai niciun fel de dureri in timpul menstruatiei, nu ti se umfla sanii, nu te balonezi etc. este ok? Eu ma simt ca in viata de zi cu zi in timpul menstruatiei. Nu e nicio problema, nu-i asa?
Fundita!

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Nu este nici o problema, este chiar bine pentru tine ca esti scutita de astfel de neplaceri cauzate de menstruatie. Durerile difera de la un corp la altul, nu vor fii niciodata la fel la toate femeile. Deci nu ai de ce sa te sperii.

1 răspuns:
| Muffinss a răspuns:

Așa sunt și eu, chiar mă întrebam dacă e ceva în neregulă cu mine. Dar doctorul mi-a spus că e totul normal și fiecare femeie reacționează diferit la menstruație :3