| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU am o intrebare... cum poti sa fii ironic? si dati-mi si niste raspunsuri ironice. mersi pentru orice raspuns

7 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

[ cum zicea cel de mai sus, inversarea adevarului ].

Bine, o sa incerc.

- ăăă, willkeas, ce ironic esti! :-o

Stii, ironia e un fel de banc sec.
Nu ma astept sa si intelegi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Raspunsul meu te depaseste.

| Nymeria a răspuns (pentru anonim_4396):

big grin

| anonim_4396 explică (pentru Nymeria):

Ai inteles, ok.

| MetalForever a răspuns:

Ironic esti atunci cand cineva te intreaba ceva la care raspunsul e cat se poate de logic si evident.

| Dytzu1 a răspuns:

Ironia e ceva de genu'... : inversarea adevarului
de ex: vezi o urata pe strada : wow ce buna e (asta e mou vechi.) daca vrei iti zic niste bancuri. moduri de a glumi...

| maria4545 a răspuns:

Nu pot sa te insult, sa poate ca pot sati sa imi verific agendawinking