| Minnimus a întrebat:

am o intrebare.
vreau sa imi fac piercing in buza.
1)as vrea sa stiu unde pot gasi saloane din astea speciale.
2) cam cat costa.
3) daca ar fi sa mi-l faca cineva prin branula se face nu?
4) as vrea imagini cu piercing`uri cat mai dragute pentru buze.
va rog.
FUNDA+VOTlove struck:*

Răspuns Câştigător
| allgamemuziq a răspuns:

Pai 1= Cele mai multe le gasesti in centrul orasului in care locuiesti trebuie sa scrie undeva tatoo& piercing... 2= pai este cam 50 de lei 3= da prin branula se face dar nu iti recomand sa ti-l faci la un prieten amic cunostinta etc. cel mai sigur se face la salon e mai sigur:) te poti infecta repede iar la intrebarea numarul 4 http://www.google.ro/......tp?/images aici gasesti multe modele dar mai multe le gasesti la salon comice, infioratoare cum vrei tu:) sper ca team putut ajuta:*

1 răspuns: