| NuDauNiciunNume a întrebat:

Am o problema care vi s.ar putea parea cam neserioasa.dar sa va explic. De cateva zile imi este foarte frig. Eu dintotdeauna am fost friguroasa. Ieri la scoala nu era caldura si am tremurat toata ziua. Am ajuns acasa si caloriferele erau fierbinti, dar eu eram ca un sloi de gheata. M.am pus sa dorm cu caciula, invelita cu 2 plapumi si o patura si imi era frig de nu mai puteam. Toata noaptea mi.a fost frig si dimineata la fel. Simt ca abia pot sa imi misc degetele si tremur incontinuu. Nu am mai patit niciodata. Nu stranut sau tusesc, doar imi simt capul foarte greu si ma doare cand il misc. Ce sa fac? crying(

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai răcit. Fă o baie fierbinte, cât de fierbinte poți apoi te pui în pat și te învelești bine, bine, și acolo rămâi laughing bea și ceva cald. Ia niște pastile ceva de răceală sau mergi la doctor, dar am pățit și eu asa și asta am făcut.

| NuDauNiciunNume explică (pentru anonim_4396):

Merci happy Chiar am facut o baie fierbinte si ma simt oleaca mai bine. Astept sa imi treaca de tot acum.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NuDauNiciunNume):

Mă bucur happy în cazul în care ieri pe afară mâine, poimâine, deși mai bine ar fi sa stai în casa la căldură, îmbracă-te bine si ceva cald cu tine, un ceai, cafea, ceva cald să ai și când simți un picuț de frig, bei din ce ai.