| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu caderea parului..imi cade foarte mult, adica nu cred ca este normal sa cada atat. Am incercat cu vitamine, cu masti cu ulei de ricin, de calciu nu cred ca este vorba. Am inteles ca s-ar putea sa fie si pe sistem nervos..as vrea un sfat ce as putea sa fac sa nu imi mai cada asa de mult?

2 răspunsuri:
| FataIntenisi1342 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema ca tine, mie imi cad "bucati" de par, am mers la doctori dar nu am rezolvat nimic. Iti sugerez tratamentul de la gerovital plant cu petroleum si samponul cu keratina. il poti gasi de la plafar, sper ca te-am ajutat!

| AddictedToYou08 a răspuns:

Imi cer scuze ca am repetat ''problema'' de 2 ori, nu mi-am dat seama