| Fotbalista07 a întrebat:

am o problema... prietena mea este foarte suparata din cauza unui baiat cu ce as putea sa o inveselesc, sfaturi etc. va rog. urgeent dau fundita! happy

Răspuns Câştigător
| MEandTHEWORLD a răspuns:

Deci cat semanam...asa e si cea mai buna prietena a mea! Sufera dupa un porc care tot ii da sperante! Acum ii zice ca nu il intereseaza de ea, acum zice ca o iubeste, dar peste 5 minute il vezi cu una(fosta lui)! E super enervant tipul, dar adevarul e ca e si super dragut laughingEi dar nu conteaza aspectul fizic pana la urma! Eu ii zic mereu si mereu ca:e un golan, ca nu trebuie sa planca dupa el, ca o sa se indragosteasca peste 5 secunde de altul(si asta o amuza), imi mai bat putin joc de el eu(el imediat se ia in gura cu mine, apoi las eu de la mine), ma fac de ras pe drum laughing) deci toate le fac numai ca sa se investealsca ea! Si crede-ma nu e deloc usor sa te faci de ras pe drum, mai ales cand tu esti o fire liistita laughing Eu toate la fac pentru ea...acum daca tu ai fii de acord sa te faci de ras laughing asculta ce am zis eu! O sa ii treaca mult mai repede decar prietenei mele, pentru ca ea e unica:nu se lasa deloc usor convinsa(ititrebuie cam vreo 2 saptamani daca nu si mai mult numai ca sa o cunvingi sa isi cumpere ceva laughing Sper ca te-a ajutat macar ceva din tot ce am scris si scuza-ma pentru greselile de ortrogarafie daca suntlaughingFunda?

3 răspunsuri:
| HeathLedgerForever a răspuns:

Buna! :* Pai convinge-o sa iesiti in oras, sa aveti o discutie ca intre fete si sa o faci sa nu se mai gandeasca la acel baiat! Cam asta ar fi tot. Sper ca te-am ajutat! :*

| buburuza2007 a răspuns:

Iesiti in oras,faceti caterinca,distrati-va,
daca nu vrea gadilo,si ia-o cu forta,faceti-va unghiile,o petrecere in pijamale,si explica-i ca nu are de ce sa fie suparat,baietii sunt destui, trebuie sa-l cunoasca pe cel potrivit, sustine-o, fii langa ea, succes

| NuTeLlAQ a răspuns:

Eu cred ca as inveseli-o i-as explica, as inveselio, sau i-as lua ceva numai sa-l uite pe acel baiat