| bogdan324 a întrebat:

Hei TPU...am o problema, un bataus de la mine din clasa mereu infurie copii(apropo am 13 ani si sunt in clasa a7-a), si pe mine cel mai rau, apoi nu am mai rezistat, i-am dat 3 pumni in fata si 5 in burta, i-a sarit sangele pe nas, apoi a inceput sa planga, si a zis ca ma va zice la diriga, problema este :ce sa ii spun ca sa ma dirigintei ca sa nu intru in bucluc? va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

Cine e mai mare? tu sau el? laughing ca asa a fost si la mine cand eram in a 8-a, eram mic si sfrijelit, eram cel mai cuminte, si unu care se lua de toti astia ca mine, imi facea mereu zile fripte. si intr-o zi nu am mai suportat si am sarit pe el, nu stiu cum a auzit diriga ca ne-am batut si cand a intrebat ala zicea ca cica eu am sarit la el (ce era adevarat) dar diriga nu a crezut laughing zicea "si vrei sa cred ca a sarit tantarul la armasar?"laughing daca tu esti calm de obicei si mai cuminte, doar neaga si spune ca a inceput sa se ia de tine si de colegi sa va bata si tu doar te-ai aparat si ca vei incerca sa nu se mai intample daca o sa fie si el cuminte tongue ai facut bine ca l-ai batut.

1 răspuns:
| florin193 a răspuns:

Bravo frate! bine i-ai facut
nu trebuie sa suporti nimic rau din partea nimanui altfel esti luat de prost in ziua de azi
tine-o tot asawinking
si in legatura cu proasta aia de diriginta stai linistit ca nu are ce sa-ti faca.