| Mădăăăăăăăăăăăăăăă a întrebat:

Hei TPU, am renuntat la sims 3, pentru ca pc-ul meu nu prea il suporta. Azi mi-am luat sims 2, iar cand vreau sa intru sa ma joc imi apare o chestie care zice asa "don't send " si "send error report". L-am instalat si cu power iso si cu daemont tools.Insa imi zice acelasi lucru. Ce trebuie sa fac? Oare trebuie sa imi reinstalez win?
Multumesc anticipat.
Funda!

Răspuns Câştigător
| Timmotey a răspuns:

Habar nu am joaca imvu ca mine e tot ca un sims sunt AnnetEmonika adauga-ma la prieteni joaca cu mine ca multi s-au lasat eu joc de vreo 2 ani si e calumea ca ai un avatar ai camere unde discuti iti poti face familie cu oameni reali adica intalnesti o fata si ea o sa vrea sa iti fie sis adica sora si asa o sa ai si prieteni mai multi si ai cu cine vorbii pana tarziu ia id ul meu pixie_annet o sa ma gasesti pe mess daca vrei sa joci eu cam cu atat te pot ajuta sad imi pare rau ca nu ma pricep la calculatoare

1 răspuns:
| Timmotey a răspuns:

Care e numele tau sa iti dau add