| Evee04 a întrebat:

Am si eu "cateva" intrebari :

1. Daca mananc creta colorata are acelasi "efect" ca si creta alba?
2. Daca mananc creta iese la analize sau cum iese mai exact?
3.Cata cantitate trebuie sa mananci ca sa ti se faca RAU si sa ajungi internat/a la spital?
4.Cum m-as mai putea imbolnavi rapid ca sa ajung internata la spital?

Cel mai bun raspuns primeste funda!

15 răspunsuri:
| Evee04 explică:

Aaa si fara chestii "mai bine stai acasa si nu stiu ce" am motivele mele si nu vreau sa faceti misto raspundeti si atat

| Victor7boy a răspuns:

Uite, nu o sa te judec fiindca sigur ai probleme tale. Uite cum poti sa faci:
1.Iti iei un tub(pachet de creta)
2.Il manaci
3.Nu o sa iti placa laughing
4.O sa ajungi la spital
5.Ai grija SA NU MORI!
6. Funda? big grin

| Evee04 explică (pentru Victor7boy):

rolling on the floor)))))))))))....bai il mananc nah si iese la analize? ca asta e problemalaughing)))))

| Evee04 explică (pentru xBiscuiteCuFinetti):

Ma tu taci!laughing)

| Azurry a răspuns:

CRÉTĂ, crete, s. f. 1. Obiect fabricat din sulfat de calciu sau din altă compoziție, folosit la scris pe tablă sau pe orice suprafață de culoare (mai) închisă. 2. Varietate de calcar poros, alb sau ușor colorat, provenită prin acumularea resturilor și cochiliilor unor animale sau plante marine foarte mici. – Din lat. creta.
Îți dai seama că poți să mori din asta?

| Evee04 explică (pentru Azurry):

Imi dau :d.Dar sunt in stare de orice!

| xBiscuiteCuFinetti a răspuns (pentru Evee04):

Esti in strare de orice pe dracu' laughing.

| Evee04 explică (pentru xBiscuiteCuFinetti):

Taci ma! Nu da pe bune mai sunt 3 sapt de scoala laughing)...ce draq ma 3 nu una. si poate ma imbolnavesc si eu subit. zic laughing>..Deci vreau sa mananc creta ca cica e o solutielaughing)...Si nah daca iese la analize ma abtin big grin

| AyliN98 a răspuns:

Pai ...fi tu insuti pentru ca la felul cum gandesci poti sa ajungi fara sa faci nimic la spitalul 9

| Evee04 explică (pentru AyliN98):

Mda! Mai bine nu mai raspundeai daca ma "judeci" asa!

| xBiscuiteCuFinetti a răspuns:

Uite am eu un prieten specializat in chestiile astea.
Nr. de tell al lui : 112 sau 911

| Evee04 explică (pentru xBiscuiteCuFinetti):

Cel mai bun raspund smug.Mai bine lasa!

| kuroko1123 a răspuns:

Bai cica daca mananci creta ( sau praf de creta )
faci febraa... laughing
- un coleg aa facut. asta si aa merss!
- dar acume vacantaa!
deciii happy
P.S : ai grija... poate se sperie mama de ce febra ai si... laughing
:-x
kiss