| Evellin a întrebat:

Hei TPU.
Am si eu nevoie de un sfat cevapuppy dog eyes
Imi place de un baiat, dar faza e ca el nu stie ca il plac.
Nah vorbim aproape mereu la telefon..Ne intelegem bine. Oke
Faze e ca nu stiu cum sa-i spun..Sau ma rog sa stiu daca si el ma place.
Imi puteti zice ce sa fac?puppy dog eyes
[Sper ca ati inteles ce vreau sa spun.]
Funda cel mai bun raspunspuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Cristynik a răspuns:

Pai, ar trebui sa te apropii mai tare de el...si spune-i direct! in cazul in care nu vrei, atunci alintal fal sa-si dea seama singur cati place persoana lui! Sustine-l in tot ceea ce face, ajuta. l daca e cazulhappy spers ca te-am ajutat, BAFTA!

1 răspuns:
| cristynaGoldenRose a răspuns:

Mai bine ai scrie normal, si fara abrevieri!
Spune-i direct, sau daca nu Fa-l ca el sa te placa sau sa te simpatizeze mai mult( fa-l sa se simta bine cind tu esti linga el, fa-l sa rida tot timpul, ajutal si sustine-l in tot ceea ce face) Bafta, 3 funda?