| RaluLoveM3 a întrebat:

Hei TPU :*. Am si eu nevoie de un sfat! happy
Unui baiat ii place foarte tare de mine, si imi cam place si mie de el, dar ma da inapoi faptul ca invata chiar in clasa de langa mine si imi cam displace faptul ca e chiar acolo, langa mine. :-s Voi ce ziceti? >:

2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Nu mi-e clar faptul ca iti displace ca este in clasa de langa tine. Daca era in clasa cu tine cum ar fi fost, ca era si mai aproape. Daca stii ca ii place de tine inseamna ca ati relationat un pic; continuati relatia daca exista sentimente puternice.

| Seepty a răspuns:

Pai vorbeste si tu cu el, poate te invita la un suc in oras sau la o cafea ori o plimbare in parc. Daca vei fi tacuta nici el nu va reactiona pentru ca baietii sunt mai rusinosi decat fetele, asa ca profita de ocazie pana nu il fura alta.