| IreneIsHere a întrebat:

Ce materie va displace cel mai tare si mai tare?
~Matematica (la mine)
Dar ce materie va place? >:
~Desenul (la mine)

3 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Numai oamenii certați rău cu logica și rațiunea urăsc din suflet matematica. Pentru mulți nu e o pasiune, dar nici nu este displăcută rău de tot. Nu am nimic cu tine, a fost doar o constatare.
Vrei să știi ce materie îmi displace cel mai tare și cel mai tare? SPORTUL. O urăsc pe retardata aia de profă care urlă la tine și dacă îi zici bună ziua. Îmi place să fac sport, dar ca materie la școală e inutilă. Oricine poate face sport acasă, pe când matematică nu.
Materia mea preferată este fizica (cred). Oricum, îmi place fizica, matematica, chimia, geografia. oricare din ele.
Nici materiile umane nu îmi displac - română, istorie, religie. Dar mai mult îmi place realul.
Baftă

| dany3la a răspuns:

Urasc matematica, istoria si sportul
Imi place franceza si desenul

| eSc a răspuns:

Imi displace Romanasad
Imi place Sportuhappy