| Lovely04 a întrebat:

Am si eu o mica problema. Numele meu este Miruna si sunt din Craiova. As vrea sa imi deschid si eu o mica afacere(la mine acasa) cu unghii in gel. Problema este nu stiu de unde sa imi iau aparatura necesara : lampa, pila, in special geluri si tot ce imi mai trebuie... Ma poate ajuta cineva sa imi dea un site dar cu garantia ca sunt bune sau daca stiti de unde pot cumpara din magazin sau ceva...
Cele mai bune raspunsuri primesc funda :*

2 răspunsuri:
| qMiruq a răspuns:

Pe site-ul acesta ai tot ce îţi trebuie:

http://www.mynails.ro/search/for/gel%20de%20unghii%20de%20vanzare/

Multă baftă :*!