| XLittleGirlX a întrebat:

Am si eu o problema! Deci : e un baiat la mine in clasa care ii place de mine si faza este ca mi-e nu imi place de el. El se tine mereu dupa mine si nu mai scap de el! crying Nu stiu ce sa mai fac! Ma enerveaza si ma exaspereaza enorm! Nu mai suport! Si nu mai scap de el! Ce sa fac? Macar sa ma lase in pace! Bine prieteni putem ramane dar sa nu se mai tina dupa mine! Ce sa fac?

Funda + Vot!

Răspuns Câştigător
| Capsunik235 a răspuns:

Il poti ignora sau ii spui in fata ca nu il placi si ca mai mult de colegii nu puteti fii dar sa ii zici frumos ca dupa ii ranesti sentimentele copilului deci cam atat funda?

5 răspunsuri:
| KillerWillBeBack a răspuns:

1)Ii spui:''Daca te mai ti dupa mine inseamna ca nu vrei sa fim prieteni''
2)Ii spui, pe ocolite ca esti impreuna cu cineva
3)Spune-i unui profesor/diriginte/parinte sa discute cu el

| DrugMusik a răspuns:

Sa ii spui ca nu-l placi si promite-i ca o sai gasesti o prietena(nu urla la el cand ii spui aceste lucruri, fii calma)

| DenisBoss333 a răspuns:

Spune-i sincer ca nu iti place de el si sa te lase in pace

| Kriiiss a răspuns:

Spune-i ca nu esti interesata..sau ca ai pe cineva..sau ca nu esti pregatita de o relatiehappy.

| denizucaz1 a răspuns:

Spune-i foarte delicat ca iti place de el dar vrei sa ramaneti doar prieteni. daca nu merge fa sa nu te mai placa fa ce nu-i place