| ralucutza_6101 a întrebat:

Buna am iarasi o problema. E vorba despre... pai e o problema cam ciudata.
Sunt clasa a7-a si unui baiat din clasa a3-a ii place de mine laughingrolling on the floor ce amuzant adica la 9-10 ani sa? laughing dar baietii de la mine din clasa isi tot bat joc de mine si nah e cam jenant sa ai mereu un pitic jumate cat tine dupa tine ce sa fac sa scap de el? Cum scapi de un pitic?laughing va rog HELP nu-l mai suport

Răspuns Câştigător
| DragonFLoW a răspuns:

Spune-i adevarul ca il urasti sau arata complet deinterest in el, poate in felul asta va fi distrus complet si asta il va ajut in maturizarea acestuia.

7 răspunsuri:
| User a răspuns:

Tulairolling on the floor
Cred ca o sa rad o saptamana laughing

| marian123 a răspuns:

laughing foarte amuzant, nu cred ca o sa scapi de el prea curand, stiu ca daca il ignori nu vei scapa de el nu prea stiulaughing

| ღSupradozaDeViseღ a răspuns:

Mda si eu am fost asa doar ca eu eram in a 4-a si el la gradinita...big grin am scapat de el asa l-am ignorat complet si i-am spus ca am prieten(asta la deprimat rau de tot)dar am scapat de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Explica-i ca e prea mic pentru tine, iar daca trebuie poti sa ii spui si ca tu ai deja prieten.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti place si tie de el fa-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca nu poate fii nimic inte voi, nu-l mai suporti si sa te lase in pace!

| diana_3977 a răspuns:

Vai de mine, deci pe o fata din clasa de la mine o place de un an un baiat din cls a 6a( noi suntem a7a). si mereu vine la usa la noi, si tipa in gura mare salut nevasto, deci e ceva asemanator, dar nici acum nu a scapat de el