| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problemutasad. Am si eu un prieten, dar este de la mine de la tara. Suntem de 5 luni impreuna si totul a decurs extraordinar pana acum 3 saptamani. El care ma suna in fiecare seara sa se asigure unde sunt,cu cine sunt,si ce fac, cum ma simt, de 3 saptamani nu m-ai m-a sunat deloc. Doar vorbim pe mess si cand ne intalnim in fiecare week-end si in fiecare vacanta. El spune ca a ramas fara credit (asta asa este,dar inainte cand ramanea fara credit ma suna dupa numarul unui prieten si tot ma intreba ce fac ). Si, de ceva timp ma suna cu numar privat (asta doar in week-end cand vin) si doar seara! Adica, ziua nici nu se mai intereseaza de mine! Ma suna cam pe la 21:00-21:30 exact cand trebuie eu sa plec acasa. Si stie ca doar pana atunci am voie sa stau! Credeti ca o face intentionat? Va rog din suflet, ajutati-ma sa vad ce se intampla cu el pentru ca il iubesc enorm si nu vreau sa-l pierd sad. Ce as putea facesad? Nu va spun ca,pe mess, vineri seara m-a intrebat cand vin si i-am spus ca sambata si era asa entuziasmat! Si sambata seara m-a sunat tarziu (cum va spuneam mai sus) si m-a intrebat daca mai ies si i-am spus ca mai stau 5 minute si a spus ca nu mai vine pentru 5 minute... Apoi duminica l-am sunat eu si i-am spus ca nu am plecat,ca plec luni (azi ) si el m-a intrebat unde sunt.I-am spus ca sunt cu verisoara lui la ea si l-am intrebat daca vine sa ne intalnim. a spus ca vine "o fuga" si apoi pleaca la un spectacol si m-a intrebat daca vreau sa ma duc cu el si am refuzat din cauza unor probleme. A venit, a stat 5-8 minute si a plecat sad! Va rog,spuneti-mi ce sa fac pentru ca nu vreau sa-l pierd. Il iubesc enorm. Poate, ar trebui sa fiu mai indiferenta? thinking. Multumesc pentru sprijin!:*. Va promit

5 răspunsuri:
| AnaMaria777 a răspuns:

Poate nu te mai place sau are pe alt cineva sau poate uita ...trist caz oricum...

| Adriiiii a răspuns (pentru AnaMaria777):

Si de ce sa nu-mi spuna in fata, daca nu vrea sa mai fim impreuna? Sau, daca are pe altcineva?

| AnaMaria777 a răspuns (pentru Adriiiii):

Poate nu vrea sa te raneasca.(cine stie ce gandesc baietii?)

| JosCiocoii a răspuns:

Asa suntem noi baietii..lasa.l daca te gandesti mai bine exista multi altii mai buni doar sa stii care este intr-adevar bun..nu vreun smecher cu 5 lei in buzaunar si fize de rahat.

| Adriiiii a răspuns (pentru JosCiocoii):

El nu este asa! Si totusi am incercat sa-l uit dar nu pot! Ma gandesc mereu la el. Il iubesc foarte mult, toti imi dati raspunsuri sa il las. Dar o sansa sa fie totul ca la inceput nu mai exista sad?