| Ionelaa28 a întrebat:

Am un virul pe nume malware pe facebook. Calculatorul imi merge bine insa netul merge cam greu de cand am aflat ca am acest virus. Ce pot sa fac in legatura cu acest virus? P. S. : Facebook-ul nu mai imi merge deloc sad Ajutor!

Răspuns Câştigător
| Plague a răspuns:

Nu e de la contul de facebook, e un virus in calculator. Doar gaseste un antivirus apt, si scaneaza calculatorul. In cel mai rau caz, daca nu descoperi virusul cu nimic, va trebui sa reinstalezi windowsul, si ai rezolvat problema. Nu iti recomand sa incerci reinstalarea windowsullui singura, avand in vedere ca daca gresesti ceva nu mai functioneaza calculatorul.

| Ionelaa28 explică (pentru Plague):

Da ai dreptate Plague e ceva in calculator pentru ca la altcineva imi merge contul de facebook...insa virusul asta l-am luat de pe facebook. O sa rezolv problema. Multumesc pentru ajutor happy

2 răspunsuri:
| Gabrielabmg a răspuns:

Pai nu prea ai ce sa faciwinking fa-ti alt profil :* pe ala nu mai ai cum sa il utilizezi...si bucurate ca virusul nu trimite mesaje prietenilor in numele tauwinking