| mariapetriu a întrebat:

Am vazut prin multe filme ca exista femei care isi pun un fel de pernute umplute cu apa in sutien ca sa para ca au sanii mai mari. O prietena ii are foarte mici si ii e rusine, asa ca va rog, spuneti. mi unde as putea sa gasesc la preturi accesibile. Dau funda + vot celui mai rapid si explicit raspuns

3 răspunsuri:
| Sabyynna a răspuns:

Spune-i prietenei tale ca nu trebuie sa aiba sanii mari ca sa fie frumoasa. Si nu trebuie sa se simta rusinata de acest lucru. Mai presus de orice trebuie sa se simta bine in corpul ei si daca tot isi cauta defecte nu va reusiwinking

| Pavelll a răspuns:

Sincera sa fiu nu stiu unde se gaseste asa ceva insa in orice magazin cu lenjerie intim se gasesc sutiene care au incorporate pernute pentru a face ca sanii sa para mai mari sau gasesti sutiene care au si pernute, din burete, separat, si au pretul ca si celelalte sutiene.

| fosnet a răspuns:

Prietena ta e ok chiar si cu sinii mai micuti, nu e cazul sa-si faca probleme. Apoi, partenerul oricum o vede...