| BiscuiteCuCiocolataa a întrebat:

Hei TPU.As vrea sa ma apuc de un serial vara asta, sa-l vizionez si nu stiu la ce sa ma uit. Ziceti`mi si mie niste seriale care merita vazute in afara de cele cu vampiri sau de Gossip Girl sau de Desperate Housewives.Multumesc.Funda la cele mai multe si mai interesante.

7 răspunsuri:
| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Dexter este cel mai tare. Povestea unui criminal sub numele de Dexter Morgan, criminalist in Florida care ucide ucigasii de oameni. Sunt interesante momentele in care le injecteaza ser in gat victimelor I don't want to see Are multe sezoane, asa ca o sa te tina ceva timp ocupatawinking
Macar sa vezi un serial de calitate decat multe si proaste.

| Teodora20 a răspuns:

Buna!
Pretty Little Liars/90210/One Tree Hill/Sex and the city/Glee/The O.C./Ghost Whisperer/Friends/True Blood/Skins.
Sper ca te-am ajutat!

| Gini a răspuns:

Supernatural, The vampire diaries si merlin. Eu ma uit la ele si abia astept sa vina din vacanta, sa faca un sezon nou. :X

| Baiaaanca a răspuns:

Pretty little liars si 90210 ti le recomand cu toat dragul.

| Christal a răspuns:

Paaii.incearca Two and a half man sau Sex and the Cityhappy sunt foarte ok
mie mi au placut mult

| Klatheen a răspuns:

That 70's show.

| iulia971 a răspuns:

Pai mie mi-a placut foarte mult 'prison break'-e interesant happy altele nu stiu pentru ca nu ma prea pasioneaza serialele big grin