| 123456789P a întrebat:

Aseara am adormit am visat la inceput frumos, dupa am inceput sa visez urat si la un moment dat am visat pe strada pe cineva urat, foarte urat [avea fata desfigurata ] si m-am trezit, asta cred eu. dupa am auzit cum ma striga mama si apoi fratele meu si dupa m-am trezit si am inceput sa ma sufoc si sa aud un fel de sunet in capul meu.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Novy a răspuns:

Nu te teme, a fost doar un cosmar ...asta e imaginatia ta, tu esti baza, daca nu iti place visul schimba-l, sper ca ti-am fost se ajutor

| 123456789P explică (pentru Novy):

Eu cred ca m-am sufocat pentru ca am ceva probleme cu inima. Mai mult m-am speriat pentru ca dupa ce am auzit strigatele m-am trezit si am simtit ceva pe spate si dupa o durere de inima si sufocarea aia. Si numai vorbesc de sunetul ala...ciudat tare.