| AndraSmile a întrebat:

Aseara mi s-a intamplat ceva inspaimantator. De obicei dorm in camera cu fratele meu mai mare, dar aseara nu a fost acasa asa ca am dormit singura si dis de dmineata m-am trezit cu zgarieturi pe picioare. sunt tot cate trei si cam jumatate cat degetelul mic. Sunt destul de multe si totusi am dormit cu pantaloni lungi. Acum ma ustura ingrozitor. Oare ce mi s-a intamplat? precizez ca nu am unghii si totusi zgarieturile par facute de ceva deoarece sunt destul de uniforme laughing)

Răspuns Câştigător
| 1234tpu a răspuns:

Poate te-ai trezit noaptea si ai dat in ceva si nu iti mai amintesti, sau poate te.ai scarpinat in somn. Oricum mai mult ca sigur nu ai fantome sau ceva laughing) :**

| AndraSmile explică (pentru 1234tpu):

Ba daa laughing o fii veni bau bau sa ma zgarie happy din nou nu am unghii adica nu chiar sa zgarie in halul ala :O si ciudat am zgarieturi cate 3 pe o parte si 3 pe cealalta :O3 cine stie laughing

3 răspunsuri:
| Madarinca a răspuns:

Sincer,nu stiu ce s-a intamplat.)
Poate aveai vreo frica ca fratele tau nu era cu tine in camera.Sau ceva de genu.

| 1234tpu a răspuns:

Atunci sunt fantome, clar happy happy