| carinutza55 a întrebat:

Hei TPU care dintre pastilele acestea sunt mai bune: leticina sau memo plus? Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| pietrean a răspuns:

LECITINA,este recomandata in cazul scaderii randamentului intelectual si fizic.
MEMOPLUS, creste capacitatea de memorare si concentrare,oboseala, epuizare, pentru sistemul nervos si muscular.
Acum, depinde pentru ce ai nevoie si cat de afectata este sanatatea ta.
Unii recomanda, sa se inceapa un tratament intai cu lecitina, apoi sa se ia Memoplus.In cazul in care te simti foarte obosit,ai probleme cu somnul,cred ca ar fi bine sa iei de la inceput Memoplus.
Un sfat de la medicul de familie(cere si o trimitere pentru niste analize de laborator, ca sa vezi cum stai cu nivelul de magneziu, calciu, fier), cred ca ar fi indicat.

3 răspunsuri:
| buburuza2007 a răspuns:

Memo plus e o prostie, daca incerci sa inveti si vrei sa folosesti ceva care sa te ajute sa ti mai bine minte mananca niste ciocolata, poate ti se pare o prostie dar iti da si energie si te ajuta sa si inveti mai bine, memo plus e o prostie, trebuie luat 2-3 luni inainte de a te apuca de invatat sau ma rog ce vrei tu sa faci, eu cu ciocolata am luat bacu crede-ma laughing faci cum vrei pana la urma

| unpustiobisnuit a răspuns:

Memo plus e foarte bun inainte de examene

| fede12 a răspuns:

Eu am luat leticina. si nu am vazut nici'o diferenta