| Cristina1233 a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii cumpar mamei de 8 martie? Oricum nu vreau niciun parfum. Ajutati-ma! Dau funda!

Răspuns Câştigător
| cat a răspuns:

Poti sa-i iei o bijuterie finuta http://www.crownfashion.ro/cumpara/set-colier-cu-medalion-si-cercei-2228426 sau un medalion care se deschide si poti pune o mica fotografie cu tine http://www.crownfashion.ro/......l-2572763. Oricum in final si o floare daca-i vei darui mamei ea iti va aprecia gestul si sentimentele tale fata de ea.

3 răspunsuri:
| atanmuk a răspuns:

Ai putea un ghiveci cu flori happy care nu costa mai mult de 5 lei binenteles daca ii plac florile happy

| Bixu a răspuns:

Eu zic sa ii iei o bratara dar speciala de 8 martie ca eu asta am primit de la mama si are si ea la fel(acum fiecare dupa gusturile lui). Este cu foricele albe si rosii.Sau ai putea sa ii faci o felicitare, sau pur si simplu sa ii urez un la multi ani de 8 martie! Depinde de gusturile mamei tale.Eu anul trecut i-am luat mamei un ingeras cu puf care era in interiorul unei cutiute frumos aranjata si am dat 6 lei.

| Bijuterii111 a răspuns:

O bijuterie