| MikeyMinnieMouse a întrebat:

Hey TPU!
Strang bani ca sa ii iau mamei un cadou de 8 martie. Vreau sa fie ceva special...
Ce as putea sa-i cumpar?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un martisor trimite si mie unu ca nu fac strainii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un alt copil. De preferat unul care să-și cunoască mama.

| MikeyMinnieMouse explică (pentru anonim_4396):

Care ti-e problema tie? Daca n-ai chef sa raspunzi taci...O cunosc pe mama numai ca e primul cadou care il fac si am emotii, pentru ca o iubesc! Daca habar n-ai ce sunt sentimentele mai bine taci!
De fapt ce sa vb eu cu cineva care are numele Ciumafaia Saormizata -_-

| AlexandruManase a răspuns:

Nu neapărat special, mai bine simbolic. Poţi să-i iei o floare mai scumpă-

| Cocacola121 a răspuns:

Pai poti sa ii scrii o felicitare, sa ii iei un buchet sau un ghiveci de flori si sa ii cumperi ciocolata si o bijuteria ( o bratare, un lant etc. )

| Bijuterii111 a răspuns:

O bijuterie