| Alina14_7933 a întrebat:

Hei, TPU. happy Ce faceti cand va parasesc prietenii? thinking

Răspuns Câştigător
| Bylok a răspuns:

Buna!

Eu am prietene, ce-i drept nu multe, dar nici una nu imi este foarte apropiata(adica cea mai buna prietena)...cu fiecare discut diverse lucruri, dar nu le spun niciodata ce ma apasa cel mai tare pentru ca nu am incredere.Insa am un jurnal in care imi pun gandurile necunoscute nimanui.

Pe mine nu ma afecteaza cu nimic.:d

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am doar un prieten de treaba cu care mai ies cateodata si altul cu care ma vad mult mai rar asa ca n-am de ce sa ma plang.

| CybeRAthlete a răspuns:

Nimic. ii las sa se duca. asa cum vin, asa se duc... nimic nu este permanent in viata... toate vin si se duc.
bafta

| Puffy26 a răspuns:

Buna...nu e un capat de lumee,gandesc pozitiv nu ca altii ca se arunca de pe bloc, isi tau venelelaughing.Nu e sfarsitul lumii, ma gandesc cati mai sunt si nu are rost sa stau si sa bocesc intruna.Parereaa meaa.laughing