| AdelinaSociu a întrebat:

Ce faceti in timpul liber,acasa cand va plictisiti,chiar daca v-ati terminat temele si nu ai nici un chef de TV, imi puteti propune chiar si niste jocuri(sau pe facebook)! FUNDA

Răspuns Câştigător
| Buburuza2306 a răspuns:

Pai. eu fac sport. niste exercitii normale, un jurnal digital, te poti juca Transformice, e un joc cu soricei foarte dragut, nu trebuie decat sa iti faci cont, sau Coco Girl pe facebook, te poti farda poti sa iti faci un caiet si sa scrii nume de melodii. Funda?

2 răspunsuri:
| ellenaellena a răspuns:

De exemplu te poti juca pe fb dragon city sau marketland