| laurentiu_9256 a întrebat:

Hei, TPU! Ce mai faceti? Banuiesc asteptati scoala...Eu,da.Dar voi, asteptati scoala? Sau mai vreti in vacanta? Astept raspunsuri!

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Abia astept sa ma duc la scoala si sa imi zica ca e in reparatii generala si sa ne cheme anul viitorhee hee

| Spufff :x a răspuns:

Daca imi faci tu tema la mate, o astept si eu laughing

| Anileda a răspuns:

Mai vreau vacanta.

| davidwarner a răspuns:

Mai vreau timp liber, abia ma obisnuisem cu el, sa ma trezesc cand vreau sa stau toata ziua fara presiuni. Dar e bine si ca incepe scoala, cu cat incepe mai repede cu atat vine vacanta mai repede:-p.

| Trinity a răspuns:

Laurentiu sincer as da orice pentru inca 3 luni de vacanta dar de vara nu de iarna.

| de a răspuns:

Sincer si eu astept soalaahappy. Cu toate ca o sa ni se ia.:d!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer mi-as mai dori inca vreo 2-3 luni de vacanta, e foarte placuta:d si scoala are farmecul ei mai ales cand iei un 4