| Burlacu006 a întrebat:

Cel mai bun prieten al meu nu mai vrea sa vorbeasca cu mine pentru ca l-am acuzat ca ma barfea pe la spate,am aflat ca erau minciuni, ce pot sa fac sa ma ierte? i-am explicat cum au stat lucrurile si mi-am cerut scuze dar tot nu mai vrea sa vorbeasca cu mine? am incercat toate solutiile, credeti ca ar trebui sa renunt?

Răspuns Câştigător
| melittlelioness a răspuns:

Daca ti la el nu ai sa renunti, isa daca el ranunta la tine, inseamna ca prietenia voastra nu a insemnat pentru el decat ceva trecator si ar fi caazul sa treci peste.CAnd te ceri cu cel mai bun prieten nu ai cum sa rezisti sa nu ii vorbesti, pentru ca apar mereu chestii interesante pe care vrei sa le impartasesti cu el/ea. daca el nu simte la fel, nu iti merita prietenia
Mult succes!

| Burlacu006 explică (pentru melittlelioness):

Ma da sti ca te iubesc? tu tot timpu ai dreptate laughing

| melittlelioness a răspuns (pentru Burlacu006):

laughing..toate intrebarile u le pui?laughing))

a da, "astept fundita" rolling on the floor))

| melittlelioness a răspuns (pentru Burlacu006):

Nu mi.ai raspuns la intrebare "burlacule"

| Burlacu006 explică (pentru melittlelioness):

Ba ti-am raspuns, da nu ai fost tu atenta big grin

| melittlelioness a răspuns (pentru Burlacu006):

Mmm, unde mai mama ma? am sa repet
Toate intrebarile tu le pui?
Ak arata.mi u unde ai raspuns
laughing

| Burlacu006 explică (pentru melittlelioness):

Nu doar eu mai pui si tu din cand in cand laughing

| melittlelioness a răspuns (pentru Burlacu006):

Cred ca ai uitat niste virgule ca mie una mi.e aproape imposibil sa inteleg ce ai vrut sa spui u acolo

| Burlacu006 explică (pentru melittlelioness):

Mda waiting deci intrebarile nu le pun doar eu, mai pui si tu 2-3...6-8.10-12 intrebari rolling on the floor

| melittlelioness a răspuns (pentru Burlacu006):

Ce dragut esti u...eu pun intrebari, dar sa stii ca si raspund la randul meu.Chiar aveam nevoie de o informatie legata de ziua lui mami dar deja m.ai facut sa ma razgandesc, nu am sa mai intreb, tuuuu laughing)

| Burlacu006 explică (pentru melittlelioness):

Nu sa nu indraznesti sa te razgandesti, pai ce eu raspund degeaba? si vezi ca ai uitat sa-mi dai funda si un kiss rolling on the floor

| melittlelioness a răspuns (pentru Burlacu006):

Cum mai sa uit, ti.am dat fundita.
pai daca tot esti u as de dragut in dimineata asta, am nevoie de un traseu de munte si niste locuri de vizitat.o optiune ar fi "7 scari", si alta "vulcanii noroiosi" din buzau.ideea e ca vreau sa facem si un gratar pe undeva.din experienta ta ce imi recomanzi?

Ps:ar trebui sa ma adresez cu dumneavoastra\? nu stiu cati ani ai happybig grin, nu vreau sa fiu nepoliticoasabatting eyelashes

| Burlacu006 explică (pentru melittlelioness):

Deci sa nu te duci la vulcanii noroiosi, am fost si e naspa, si in plus esti mai mare ca mine laughing eu ar trebui sa iti zic tie domnisoara

| melittlelioness a răspuns (pentru Burlacu006):

Atunci cati anisori ai micutule?laughing
oki si altceva?
un loc unde ai fost si te.a impresionat
asa am fot la cascada cailor si am ramas afis dar nu am cum sa ii car pe toti acolo
ceva mai pamanteam, pe langa Brasov

| Burlacu006 explică (pentru melittlelioness):

1:Am 15 ani

2: Du-te la Sinaia sau la Busteniwinking

stiu n-o sa mai vorbesti cu mine pentru ca, crezi ca sunt pre mic nu?

| melittlelioness a răspuns (pentru Burlacu006):

Sinaia si busteni.am tot fost pe acolo.aceiasi poveste cu vidraru, Brasov, curtea de arges transfagarasan, poiana Brasov,... pe care le.am vazut de prea multe ori si mi s.a luat de ele. vreau ceva inedit, nou.
multi inaintewinking

| Burlacu006 explică (pentru melittlelioness):

Ms la fel, tu cati ani ai?, si nu vrei sa vorbim pe mess? ar fi mai rapid straight face zic si eu

| melittlelioness a răspuns (pentru Burlacu006):

Eu am 16...lasa.,mi id, ul

| Burlacu006 explică (pentru melittlelioness):

Iulian_c.ronaldo

| melittlelioness a răspuns (pentru Burlacu006):

Gta.

21 răspunsuri:
| roxane2spk a răspuns:

Sa acuzi cel mai bun prieten pentru vorbe ...auzite'n vant, nu'i a buna. vezi unpic problema din ochii lui, tie ce ar fi trebuit sa iti zica ca sa il ierti daca erai in locul lui? sau mai ia'l o data deoparte spune'i ca iti pare rau si ca nu vrei sa il pierzi ca prieten, si nu se va mai repeta. daca iti este un prieten bun, te va ierta. oricine merita o a 2a sansa, daca nu, las'o balta. i s-a pus rau pata. bafta!