| anonim_4396 a întrebat:

cred ca majoritatea dintre voi stiti de acele coduri promotionale de la lays cu continut pe simcity.Pai da, am cumparat o punga am introdus codul pe site si acum ma duce pe o pagina tribalwordlwide(.)ro si nu stiu ce are ca nu se incarca pe mobil, dupa care am incercat si pe pc si tot nu se incarcca pur si simplu arata o pagina alba.Ma puteti ajuta? Dau funda

1 răspuns:
| AlexaMoltez a răspuns:

Nu mai conteaza, am gasit codul si imi spune ce am castigat, insa acum nu stiu unde sa introduc codul pentru simcity? voi stiti?