| AlexaEly97 a întrebat:

Credeti ca meseria de pshiholog este buna? Adica se castiga bine din ea?

Răspuns Câştigător
| PassingBY a răspuns:

E o meserie bună. De psihologi o să tot avem nevoie având în vedere lumea în care trăim. Dcaă eşti un psiholog bun şi îţi faci bine treaba, nu văd de ce nu ai câştiga bine.

4 răspunsuri:
| Mihaela_3942 a răspuns:

In zilele noastre nu prea se castiga bine, dar daca iti place si chiar vrei sa progresezi in asta poate vei ajunge cat mai departe si cine stie. Mult succes pe viitor!

| Ho1 a răspuns:

E o meserie obisnuita, se plateste obisnuit.Suntem bucurosi ca sunt doritori de asa meserie, poti afla starea psihologica a omului, poti sa tratezi...
http://chiinu.olx.md/psiholog-iid-405132443

| SolitarHacker a răspuns:

Depinde cat de bine o practici. ps: cat de bine o stapanesti si cu un pic de reclama vin si clientii si o data cu ei si $ tongue

| Alesyaa a răspuns:

Buna! depinde unde vrei sa faci aceasta meserie pentru ca in orasele mai mari gen Bucuresti Brasov Timisoara etc se castiga destul de bine mai intereseaza-te si poate vei gasi o soutie