| denidemisa23 a întrebat:

Cum as putea sa ma imbrac la revelion daca il fac la o prietena,intr-un cadru mai restrains,intre prieteni? Vreau idei, va rog ajutati-ma!
Funda!

Răspuns Câştigător
| dianainsta01 a răspuns:

In ce te-ai imbraca daca ai iesi la restaurant, nimic special, esti intre prieteni pana la urma.

3 răspunsuri:
| frostxtq a răspuns:

O rochita comoda si feminina si o pereche de cizmulite sau botine. happy

| trixiiie a răspuns:

La ultimul revelion între prieteni, inițial am apărut în rochiță (elegantă, dar nu pompoasă). Mi-am făcut intrarea, cu alte cuvinte. Apoi m-am schimbat naiba în blugi laughing.

| GYGYLATINO a răspuns:

Eu zic sa porti ceva rosu ca iti poarta noroc ceva o rochie o fustita