| Bubu_8141 a întrebat:

vreau niste idei cum sa ma imbrac pentru revelion. Vreau ceva simplu. O sa fie intre prieteni, deci nu trebuie sa fie stiu eu ce chestii stralucitoare etc. Astept idei. PUPICI love struck

5 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Incearca niste colanti negri, o maleta, pe deasupra un pulover lung haios, ghete sau cizme cu blanita, cercei mici si finuti si un lant subtire.
Sau poti incerca: jeansi inchisi la culoare, un tricou, cardigan, cizme, o bratara subtire si draguta.
Sau: colanti sau dresuri negre, pantaloni scurti, cizme simple, o maleta, un pulover cu un umar gol peste, un inel dragut si mic.

| FashionKitty a răspuns:

Pai daca e o party intre prietenii nu trebuie sa te obosesti imbracandu-te elegant sau cu tocuri in picioare. Poti opta pentru o rochie in care te simti tu mai bine sau blugi si o bluza mai draguta, si pantofi de iarna: bocanci, botine, ghete, etc. Si accesorii: ceva bratari, cercei, esarfa, bereta, orice doar sa mearga cu tinuta, si o poseta mai glam ar merge ca sa nu fie o tinuta obisnuitabig grinSper ca ti-au placut ideile melebig grin

| julia99 a răspuns:

In niciun caz blugi si tricou.o rochie culoarea pielii pana la genungi fara maneci un pic mulata cu un sacou negru sa nu fie lung.sa fie pana la fund cu manicile un pic radicate cu un lant lung argintiu fara nimica pe el si cu niste opinci negre simple sau o perche de pantofi negri cu toc inalt depinde de rochie daca iti iei o rochie crem papuci negri sau invers rochie neagra papuci crem crem happyhappy

| Leylla a răspuns:

Ai putea sa te imbraci intr-o rochie simpla cu tocuri cui,
sau in fusta cu o bluza mai eleganta si poti sa iti faci parul ondulat,
sau blugi cu o bluza si cu niste cizme cui

oricum la orice ce te vei imbraca sa iti pui accesorii
si ar fi bine sa te imbraci sa macar sa ai ceva rosu ca de revelion asa se zice, ca e bine sa porti rosu...

| elisselena a răspuns:

Poti cauta in garderoba ta ceva in care te simti comod dar totusi e elegant, cum ar fi o rochita care poate fi luata cu colanti cam asa:http://www.google.ro/......tp?/imgres sau o perche de pantaloni pe care tu ii consideri mai speciali, sau orice crezi ca ti-ar pune in valoare corpul... Oricum nu conteaza cu ce te imbraci ci cum te simti. Sper ca ti-am fost de ajutor, pupici si sper sa te distrezi!