| Bianca298 a întrebat:

Cum pot evita aparitia cosurilor si a punctelor negre? Si de asemenea, cum pot scapa rapid de ele daca apar?

6 răspunsuri:
| biuuu a răspuns:

Este o crema foarte buna numita Brevoxyl. O poti lua de la farmacie. E putin scumpa, 28 de lei. Dar merita, iti spun eu pe proprie experienta

| mikey06982 a răspuns:

Buna! eu ma folosesc de erosan.El e mai mult pentru cosuri, si sunt multumita pentru ca am o fata foarte fina, da, e putin scump, nu stiu precis cit dar mi se pare ca e 50 lei, merita happy

| ukukuku a răspuns:

Buna Bianca. Am avut si eu aceeasi problema. Spalate zilnic cu apa si sapun si iti recomand un creion pentru cosuri.Nu este foarte scump are 2 parti una este maro(pentru zii) si una verde(pentru noapte).

| BeetweenUs a răspuns:

Zinerytul este foarte bun, l-am incercat eu....Doar ca este scump, nu mai stiu exact cat costa.Dar il poti lua pe gratis de la medicul de familie, asa am facut eu

| minniemouse1312 a răspuns:

Iti propun sa te dai cu Zineryt happy

| Alinaalinutza33 a răspuns:

Daca te speli n fiecare dimineata cu un gel special pentru fata si daca ti sau facut cosuri te dai cu un ulei ce usca cosurile