| Tipaccupisici a întrebat:

Cum sa-mi trec rudele dragut in agendă?
Spre exemplu pe mama am trecut-o "a mea mamă?". Pe tata "al meu tată?". Pe sora mea "my dear❤". Mai am de trecut un verisor, o verisoara, o prietena care se numeste Dana, bunicul si bunica (carora le spun mamaie si tataie).

9 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Conținutul de cringe din întrebarea ta depășește limitele normale

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ma apuca rasul ce probleme au unii.

| Tipaccupisici explică (pentru suntserios):

Nu pot sa inteleg cum ai ajuns campionul zilei la ce rang ridicat de prostie prezinti

| suntserios a răspuns (pentru Tipaccupisici):

Am ajuns campionul anului tocmai pentru ca am raspuns serios la întrebări serioase si pentru ca am luat la misto intrebari care meritau luate la misto...

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ok, nu o sa dau raspunsuri ironice, desi asta intentionam. Daca tu asa vrei sa ii treci, nu o sa te judec. Adica sa scrii ca e al tau tata, sa nu inteleaga altcineva ca nu e al tau, ci al altcuiva. Gata, asta mi-a scapat, fara suparare happy

Presupun ca semnele alea de intrebare sunt emoticoane care aici nu se arata, ca doar nu intrebai :/

Si la bunici nu cred ca are asa mare relevanta, daca nu vrei clasicul "mamaie" poti sa gasesti altele: mama v2, buna... Dar oricum, nu putem sa iti zicem noi cum sa le treci pentru c anul stiu cum vorbesti tu cu verisorii tai :/. Trece la fiecare numele lor, nu e mare chestie. Oricum lucrurile astea sunt absolut irelevante pentru viata.

| Justme1997 a răspuns:

De ce nu "mama", "tata" etc, nu e destul de cringe?

| Adrian5575 a răspuns:

Verișoară perișoară
Varu' campionu
Dana BFF
Mămăița
Tătăicu

| Pandicornita a răspuns:

Dacă au o porecla anume poți sa o pui pe aceea sau sa adaugi un emoji ce îi caracterizează langa nume
sper ca am ajutat

FUNDA?

| Tipaccupisici explică:

Langa numele mamei si tatei era o inimioara