| GiorgiiAlina a întrebat:

Cum se face ca persoana pentru care ti-ai fi dat si viata ajungi sa o urasti si sa ii doresti moartea si sa ai acel gand nebun de ai face rau cu orice pret? straight face `...

4 răspunsuri:
| Crazyeo a răspuns:

Heii!

Știu, te înțeleg perfect și mie mi se întâmplă! Este din cauză că ai iubit-o enorm de mult și din prea multă iubire ai ajuns să îi faci rău, dar eu zic să nu îi faci/zici nimic, pentru că ști vorba aia : Fie roata si pătrată, tot se întoarce ea odată!winking

La revedere! O zi bună!

| Satango a răspuns:

Buna!

Gelozia te poate face sa porti aceasta ura si aceasta dorinta de ai face rau cu orice pret unei persoane. Cand iubesti o persoana apropiata tie in care ti-ai pus toata increderea si ea/el te tradeaza atunci nu poti sa ai decat sentimentul de dezamagire si ura. Din pacate ura e cea mai puternica, e sentimenul care te face sa orbesti si nu iti mai dai seama ce faci sau ce spui. In aceste momente sa fi calm e cea mai buna idee.

Bafta! happy

| GiorgiiAlina explică:

Multumesc ca mi-ai raspuns la intrebare... Ai dreptate sa stii. Multumesc kiss!

| GiorgiiAlina explică:

Ai dreptate dar cand ai gandul ala in cap ca iti face rau pentru. ca vrea nu pentru. ca nu isi da seama deranjeaza si atunci faci inapoi nu e placut stiu...