| SooRa a întrebat:

Hei, TPU! Cum va petreceti voi ultima saptamana de scoala inainte de vacanta si sfarsit de semestru la scoala?

7 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

Pai o sa venim pana marti cel tarziu si nu o sa stam la toate orele, dor la cele la care ne trebuie note.Nu facem nimic special dar se simte in aer mirosul de vacanta laughing

| xToToShelx a răspuns:

Eu, mi-am petrecut ultimele saptamani de scoala in doliu. Pe 4 Decembrie mi-a decedat mama. Am doar 16 ani si imi e teama ca o sa intru in depresie...deci, nu o duc prea binethinking

| SooRa explică (pentru xToToShelx):

Auch.
Condoleante. Nu te lasa doborat\a

| Uratu140 a răspuns:

Paiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii sunt la fel ca intodeauna, plictisit happy

| passyon22 a răspuns:

Mi-e dor de scoala:d As merge eu in locul taulaughing

| cRaNs1MoRe a răspuns:

Pai daca vineri nu ma duc la scoala, de LUNI-JOI fac panarama si astept notele la unele teste

| shockyke3elovecs a răspuns:

La scoalA laughing dar se stie ca ie CIRC laughing PNARAMA SHOW love struck