| LucianaGirl99 a întrebat:

big grin Voi primi un telefon de ziua mea... dar nu stiu : Iphone 4 S sau Samsung Galaxy S II? Voi pe care l-ati alege? Va rog aduceti si argumente pro sau contra lor.
De exemplu unii colegi de la mine din clasa zic ca Iphone-ul se sparge foarte repede sau ca Iphone-ul e mult mai bun decat Galaxy-ul... Dau funda :* ♥ big grin!

Răspuns Câştigător
| nesuferit a răspuns:

Am galaxy s2 si bate orice iphone, ecran mai mare, aplicatii gratis pe android market, navighezi usor pe net cu scrollu ala care face tot, pozele ies OK, e peste iphone in orice domeniu

3 răspunsuri:
| Oitza a răspuns:

Eu as alege Iphone 4S. De ce? Are mult mai multe aplicati decat Samsung Galaxy S II (asa cred.)

| RazvanAntonio a răspuns:

Pai,Iphone 4 nu e chiar asa fain...sistem de operare nasol, nu prea multe aplicatii, etc etc.Un Samsung Glaxy S II e destul de fain dar e gros si foarte mare.Eu iti recomand un telefon Samsung Galaxy Ace e cam cat un Galaxy S II ba chiar oleaca mai mic si mult mai subtire.Merge foarte repede, camera de 5 MP,memorie interna super, merge repede, cu 3G, daca vrei poti schimba sistemul de operare(eu am pus Windows 7 Pro) si foarte stilat, adica na parerea mea...

| maryutza298 a răspuns:

Hei eu as zice sa le alegi pe ambele daca nu te poti decide!:d