| marian000 a întrebat:

Voi ce ati prefera iphone 3G sau Samsung galaxy fit va rog aduceti argumente de ce ati prefera acel telefon? Funda celui care aduce cele mai multe argumente de ce ar alege "x" tel!

Răspuns Câştigător
| misterioasa01 a răspuns:

Dupa parerea mea ti-as recomanda mai bine un iphone 3G deoarece are mai multe functii, este mai finut si nu stiu cred ca este si mult mai frumos decat Samsung galaxy fit.
Sper ca te-am ajutat :*:*:*:*:*:*:*

4 răspunsuri:
| NuAmGasitUnNume a răspuns:

Galaxy nu se compara cu un iphone, oricare ar fi el happy sper ca te-am ajutat

| tenshi261 a răspuns:

Cred ca mi-as lua un Samsung galaxy pentru ca am auzit de la mai multe persoane ca este cel mai bun

| RoxRoman a răspuns:

Samsungu galaxy e mai bun decat iphone cu multtongue

| Eygey a răspuns:

Dupa mine eu ti-as recomanda sa iti iei un iphone 3G, dar faci cum vrei tu. Sper ca te-am ajutat.