| SilviutaPisicuta a întrebat:

Dațimi și mie niște provocari faine! FUNDA pentru cea mai buna!

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Salut, uite:
1.Amesteca cateva bauturi si bea tot!
2.Suge-ti degetul si apoi plangi ca un bebelus.
3.Imita mersul unui model pe Catwalk.
4.Scrie un Sms amoros si trimite-l unui numar aleator.
5.Imagineaza-ti ca esti un caine:maraie, sparpina-te, latra, gudura-te.
6.Confectioneaza-ti o plalarie din hartie igienica si poart-o jum. de ora.
7. Spune 3 lucruri care le invidiezi la pers de langa tine.
8.Improvizeaza cu jucatorul din dreapta o scena de despartire
9. Iesi afara in lenjerie intima

2 răspunsuri:
| NAT0 a răspuns:

Ăh, știu, chiar știu. E una grea dar poate o faci.
Pune mâna pe un dex. Atinge-l, alintă-l. Fă-l să se simtă bine. Excită-l și fă-l să-ți zică că nu există „dațimi" legat și că există cratime.

| capsunicav29 a răspuns:

Ia apa în gura si canta melodia ta preferata, filmează si pune pe Facebook.