| Iyoana a întrebat:

dau funda. Spuneti cum as putea numi noua mea pagina de pe Facebook. Vreau nume originale.

3 răspunsuri:
| Chøço a răspuns:

Pai trebuie sa ne spui despre ce o sa fie. Adolescenti, staruri, fan page etc.

| Maddutzakiss a răspuns:

Buna ioana ai putea sa o numesti exact asa cum te numestie tu sau ai putea sa alegi un nume cam asa yoanna kiss sau ionyca dulcica sau ioana nice girl sau oanna ioanna sau ioana frumusica ta sau papusik frumusica sau bombonyk dulcyk sunt multe sper ca te-am ajutat funda? :*

| michael26iul a răspuns:

Pai depinde ce va contine pagina