| Nicole_ancutza_1995 a întrebat:

Vreau nume pentru pagina de facebook! Sa fie noi si nu copiate! Dau funde pentru cele mai frumoase nume si cele mai originale big grin

6 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Ciocolată albastră ღ

Viaţa fără ciocolată

Sau poţi să-ţi faci o pagină punând prenumele tău adică fiind tu o persoană publică.winking

| Ankutzaaa a răspuns:

Nu inteleg de ce vrei neaparat " alt nume".
De ce nu iti pui numele tau real? E mult mai bine, si persoanele care te cunosc pot sa te gaseasca mai repede si eficent profilul.
Parerea mea.

:*

| ContCuIntrebariCiudate a răspuns (pentru Ankutzaaa):

Eu cred că ea vrea să facă ceva de gen...`o pagină unde dai 'like'. happy

| Ankutzaaa a răspuns (pentru ContCuIntrebariCiudate):

Aa.da si asta e cevathinking
Dar trebuia sa specifice, eu am crezut ca pentru contul ei si ca vrea un nume mai special"aluna fistic, capsuna"..etc

Altadata sa fie mai explicitasmug

Te pup:*

| Nicole_ancutza_1995 explică:

Vreau sa-mi fac o pagina si nu stiu ce nume sa pun imi zice.ti va rog puppy dog eyes

| Nicole_ancutza_1995 explică:

Altcineva?