| Gargaritaaa a întrebat:

Hei TPU de curand mi-am cuparat o crema autobronzanta si m-am dat pe picioare, dar nu s-a facut uniforma si au ramas pete am incercat sa o indepartez cu apa, dar nu s-a dus in totalitate. cu ce as putea sa dau ca sa se duca si cum ar trebui sa fac sa iasa uniform? astept sfaturi... multumesc!

Răspuns Câştigător
| AnaMariapet a răspuns:

Am patit-o si eu si m-am informat de la o cosmeticiana. In momentul in care intri la dus stai cu apa calduta nu foarte rece cateva minute 2-3, apoi pyune gel de dus pe picioare intinde-l si dupa presara sare mare sau zahar si freaca-te bine. eu am ales sarea si a functionat. Data viitoare cand folosesti acea solutie inainte exfoliaza-ti pielea cu zat de cafea. freaca-te bine bine poti face asta de 2 ori pe saptama, nu numai cand folosesti solutia. Succes

1 răspuns:
| En3Rgi a răspuns:

Ca sa se duca intra intr-o baie calda-fierbinte si freacate bine cu ceva mai ascutit ca o perie sau nu stiu...