| maryy91 a întrebat:

Recomandati-mi o crema autobronzanta. Daca ati incercat una buna si v-a placut, nu stiu ce sa aleg.Se gasesc o groaza dar putine de buna calitate...Astept sfaturi si pareri! big hug

Răspuns Câştigător
| andreea_8479 a răspuns:

Am folosit si eu.vara trecuta
sh mai bine nu mai incercam. dar cum sunt curioasa din fire sh imi place bronzul:Xam zis dc nu.hai sa ma dau cu crema autobronzantahee hee
am folosit una de la avom.multi mi au recomandat o insa...numai eu stiu ce am patit
cel mai bun este bronzul naturalwinkingt va scuti de nepaceri, pete etchee heeff inesteticebig grin
vine vara, soare tot ce vrei.nu folosi creme...sau daca vrei neaparat foloseste care are capacitate de bronzare mica asa nu vei mai fi nevoita sa t confrunti cu micile mari problemehee hee

bafta:*

3 răspunsuri:
| JustMeFlory a răspuns:

Mai bine nu folosesti! parerea mea...am avut si eu, si dupa un timp mi'au ramas pete de parca eram nesapalata.am avut fff multe:de la Nivea, Dove, Oriflame, Avon si cu toate am avut acceasi problema.asa ca m-am decis sa ma duc la solar! este mult mai bine, mai ales daca nu exgaerezi. ultima lotiune autobronzanta mi-am luat'o de la Sephora sub forma de spray.nu am apucat sa o folosesc.sau mai te duci pe un strand cv.

| alexa a răspuns:

Eu am incerkt crema de la oriflame...
este destul de buna dar ai grija sa faci un peeling inainte, sa o intinzi foarte bine si sa o lasi sa se usuce cum trebuie pentru ca exista riscul sa lase pete
are un mare efect si ink din prima zi devi "neagra"
bronzare frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crema autobronzanta Hegron, are 500ml si este fabricata in Olanda. Este foarte buna, gasesti pe www.atshopping.ro.